Блог

Держенергоефективності на власному порталі розмістило відомості про зростання кількості домашніх установок на основі отримання енергії сонця. Лідируючими регіонами стали: Дніпропетровська, Закарпатська та Тернопільська області, їх мешканці розмістили 5559, 3225 та 3069 сонячних установок відповідно. Таким чином...

Читати далі

Дослідники дійшли висновку, що жодна держава не встигне запобігти потепленню на 1.5 або навіть 2 градуси за Цельсієм. На альтернативні джерела електроенергії досить швидко зможуть перейти лише невеликі держави.

Читати далі

Вчені з Великобританії дослідили вплив плавучих фотоелектричних станцій на стан водойм. Встановлено, що зниження рівня температури води зменшує інтенсивність цвітіння токсичних синьо-зелених водоростей та випаровування води, спричинені глобальним потеплінням. Однак науковці попередили, що охолодження води скорочує тривалість термічної стратифікації. Вибір правильного співвідношення між площею ФЕС та поверхнею водойми є ключем до вирішення обох проблем.

Читати далі

На базі австралійського підприємства LAVO розробили інноваційну систему зберігання енергії на основі водню для домогосподарств та підприємств. Ця подія зробила на крок ближче комерціалізацію проектів акумулювання, основаних на перетворенні водню. LAVO повідомляє, що ця технологія вже є "комерційно готовою" і незабаром підприємство почне приймати перші замовлення на подібні системи.

Читати далі

  Французький фахівець з акумулювання енергії NAWA Technologies представив акумуляторний електрод на основі вуглецевих нанотрубок, який вважається  «найшвидшим» у своєму роді в світі. Вважається, що так званий «надшвидкий» електрод може підвищити потужність акумулятора до 10 разів, ємність до трьох, а життєвий цикл до п'яти і скоротити час зарядки до хвилин замість годин.

Читати далі