Нова перспектива акумулювання за допомогою водню

Нова перспектива акумулювання за допомогою водню

  На базі австралійського підприємства LAVO розробили інноваційну систему зберігання енергії на основі водню для домогосподарств та підприємств. Ця подія зробила на крок ближче комерціалізацію проектів акумулювання, основаних на перетворенні водню. LAVO повідомляє, що ця технологія вже є "комерційно готовою" і незабаром підприємство почне приймати перші замовлення на подібні системи.

  Система LAVO була розроблена дослідниками з Університету Нового Південного Уельсу (UNSW) і використовує стиснений водень як джерело енергії. Компанія заявляє, що LAVO може зберігати втричі більше енергії ніж інші пристрої подібних розмірів і забезпечує подвійний термін експлуатації.

  LAVO використовує матеріал, який може поглинати водень - металогідрид, що робить систему безпечною та стабільною навіть при довгостроковому зберіганні водню.

  LAVO заявив, що замовлення прийматимуть вже в листопаді, а перші  зразки будуть готові до встановлення в червні 2021 року.

  Компаніє має чотири основні напрямки на використання установок, що включають живлення домогосподарств, сонячних станцій, комерційних підприємств, автономних і резервних об’єктів та вежі зв’язку. В LAVO підраховали, що вони принесуть близько 2 млрд. доларів для австралійської компанії.

  Система LAVO є конкурентоспроможна з технологіями зберігання за допомогою акумуляторів, які закріпилися як на малому, так і на великому ринках акумулювання в Австралії.

  Проект заснований UNSW та інвестиційною групою Providence Asset Group, яка виступала фінансовим партнером LAVO.

  «Приємно створювати наступне покоління накопичувачів енергії разом із провідними дослідниками UNSW та нашими партнерами з виробництва світового класу. Технологія LAVO значно змінить ситуацію на ринку зберігання енергії, і ми віримо, що це матиме позитивний вплив на майбутнє енергетики », - сказав генеральний директор та виконавчий директор LAVO Алан Ю.

  «Ми, як міжнародне товариство, відчуваємо значний вплив кліматичних змін на наше довкілля, і ми пишаємось що є частиною команди з переходу до більш чистого, екологічного суспільства. Значна підтримка австралійського уряду та багатьох інших країн світу дає віру в швидкий розвиток водневих технологій акумулювання майбутнього ".

  «Проект запущений, але ще є багато роботи. По мірі погодження системи LAVO і підготовки до комерціалізації, ми активно шукаємо нові способи та підходи, які дозволити споживачам жити екологічно завдяки широкому асортименту продуктів LAVO у майбутньому », - додав Алан.

  LAVO заходить на новий ринок водневої енергії, який прогнозовано зросте до більш ніж 2,5 трильйонів доларів США до 2050 року. До 2025 року компанія створить до 1400 робочих місць у галузі досліджень, виробництва , інсталяції та обслуговування.

Читайте також:

 

Залишити коментар