Навіщо вам домашня сонячна електростанція?

  • Додаткове джерело доходів — ви заробляєте до 7500$ в рік від зеленого тарифу;
  • Термін окупності від чотирьох років;
  • Сонце — екологічно чисте джерело енергії;
  • Вартість встановлення сонячної електростанції від 800$ за 1 кВт. В цю суму входить обладнання, монтаж + повний пакет документів;
  • Повний набір обладнання: сонячні панелі, інвертор, система кріплення, захисна автоматика, кабель, витратні матеріали.

Головна перевага СЕС — ваша незалежність від найменших змін в цінах на електроенергію та прив’язка зеленого тарифу до курсу євро. Ви отримуєте чисте невичерпне джерело електроенергії від сонця. Встановлення СЕС дозволяє не тільки економити, а й заробляти, завдяки зеленому тарифу. Тепер ви можете забути про оплату комунальних послуг. Наш перший клієнт вже заробив більше ніж 9600$ за півтора року. Ваш будинок буде не тільки окуповуватися вдвічі, та ще і приносити додатковий прибуток.

Набагато вигідніше придбати сонячну електростанцію, ніж інвестувати в депозити банку. Ви позбавляєте себе від фінансових ризиків, пов'язаних з дефолтом. СЕС на 10 кВт дозволяє заробляти від 4000$ на рік. Важно знайти більш екологічний та простий шлях подвоїти свій дохід. Чим потужніша СЕС — тим більше ви заробляєте!

Наші послуги

ЗАМОВЛЕННЯ СОНЯЧНОЇ
ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ

Ми перші встановили СЕС по зеленому тарифу в Київській області. Для кожного клієнта ми робимо індивідуальний техніко-економічний розрахунок проекту. Надаємо повний супровід оформлення документації для продажу електроенергії по "зеленому" тарифу або робимо оформлення замість вас.

НАШЕ ОБЛАДНАННЯ

Ми використовуємо обладнання тільки перевірених виробників, що мають офіційне представництво або дистриб'юторів на території України, та здатні виконувати гарантійні зобов'язання. Це дає додаткову впевненість нашим клієнтам, що будь-які неполадки будуть виправлені в найкоротші терміни.

МОНТАЖ ТА ВСТАНОВЛЕННЯ СЕС

Наша команда це — монтажники, інженери та фахівці з консультування проекту. Ми зробимо висновки щодо рентабельності встановлення СЕС. Розрахуємо приблизну вартість і окупність проекту, площу, та кількість СЕС для вашого даху або фасаду будівлі.

МОНІТОРИНГ РОБОТИ СЕС

Наші спеціалісти слідкують за роботою установленої СЕС. Ми робимо це за допомогою спеціального інвертору Fronius Symo, з вбудованим Wi-Fi моніторингом. Кожен тиждень ви будете отримувати звіт стосовно роботи вашої СЕС. Також ви можете замовити моніторинг у вигляді мобільного додатку.

58
Проектів в експлуатації
117
Зданих об'єктів
193
Рекомендацій
303
Задоволених клієнтів